Kariéra

Přehled aktuálních otevřených pracovních pozic.

Truhlář

Hledáme šikovného kolegu do týmu na pozici truhláře. Výrobní program, na jehož výrobě se bude nový kolega podílet, obsahuje tradiční stylový nábytek, moderní nábytek, interiéry na míru, kuchyně, dveře, schody a další sortiment. Pokud patříte mezi ty, co milují práci se dřevem, ozvěte se nám.

Požadujeme:

  • Nadšení pro práci se dřevem
  • Ochotu se učit novým věcem
  • Zkušenost práce s výrobou nábytku je velkou výhodou
  • Vzdělání: min. vyučen

Nabízíme:

  • Zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • Zdokonalení ve svém oboru a možnost profesního růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení s možností odměny dle dosažených výsledků
  • Další benefity

Těšíme se na vás!

Další informace na e-mailu personalni@unis-n.cz, nebo na tel. čísle: 606 638 515

Obsluha CNC obráběcího stroje

Hledáme šikovného kolegu do týmu na pozici CNC operátora. Výrobní program, na jehož výrobě se bude nový kolega podílet, obsahuje tradiční stylový nábytek, moderní nábytek, interiéry na míru, kuchyně, dveře, schody a další sortiment. Pokud patříte mezi ty, co milují precizní práci s přírodními materiály (nebo dřevem), ozvěte se nám.

Náplň práce:

  • Obsluha CNC obráběcího stroje

Požadujeme:

  • Praxi na CNC obráběcím stroji
  • Znalost práce na PC
  • Zkušenost práce v dřevovýrobě je výhodou
  • Vzdělání min. SOU, SŠ